Верхньограбівницька ЗОШ І ст.

 

Новини

Новини: 5
28 груд. 2014

Привітання з Новим 2015 роком

З НОВИМ РОКОМ --2015 Ви, діти, повернули нам віру в новорічні дива ... Втім, ви й самі у нас чудо з чудес! З Новим роком, улюблені! Ви ростете так швидко, але завжди будете для батьків улюбленими малюками! Нехай збудуться всі ваші мрії і нехай жодна печаль або тривога не сміють до вас наближатися! З повагою Сегедій Наталія Федорівна
28 груд. 2014

з Новим 2015 роком

Дорогі колеги!
9 серп. 2014

з святом Днем знань !!!

ПЕРШОВЕРЕСНЕВЕ ВІТАННЯ Шановні друзі, всі присутні, Батьки, сьогоднішні й майбутні, Дорогі діти, вчителі, З найкращим святом на землі! Хочу усіх вас привітати, Слова стараюсь підібрати, Щоб кожен раптом це відчув, Щоб вересня свого він не забув. Щоб ворухнулось щось в душі В усіх, хто чує ці вірші. Бо хоч уже і час пробіг, Та кожен з нас забудь не зміг Як сам колись, мов ці малята, Спішив на перше шкільне свято. І хоч пройшло чимало літ, Та не зітреться дивний слід... І ось у вересня погожу днину Ти вже ведеш свою дитину.
30 трав. 2014

ПРИВІТАННЯ а з нагоди свята останнього дзвоника

ПРИВІТАННЯ а з нагоди свята останнього дзвоника
4 квіт. 2014

Вітаємо всіх з Великодніми святами!

Хай сповнює душу краса великодня І радість оселиться в серці сьогодні! Хай милують око веснянії квіти, І будуть щасливі дорослі та діти!! Христос Воскрес!